Валідність CSS

Валідність CSS

В одній з минулих статей я розповідав про валідності html. Однак, не всі знають, що крім валідатора для HTML, є валідатор і для CSS.

Значення валідності CSS таке ж, як і у HTML: майже не має значення. Аналогічно з HTML, якщо Ви будете писати невалідний CSS, то проблем не виникне (якщо, звичайно, не буде грубих помилок), однак, валідний код – це завжди добре. Такий код чіткий і структурований, він легко піддається розумінню, що також важливо, особливо при виправленні, і особливо іншими людьми. Також валідність CSS прискорює процес обробки, а, отже, і швидкість завантаження сторінок.

І, нарешті, з огляду на взагалі рідкісного дотримання валідності, валідний код завжди викликає повагу, що важливо, якщо Ви займаєтеся цим професійно.

Щоб перевірити валідність CSS, треба скористатися ось цим W3-сервісом: http://jigsaw.w3.org/css-validator/.

Я відразу скажу, що на відміну від HTML, зробити CSS валідним набагато простіше, оскільки там в основному тільки грубі помилки, за винятком CSS хаков, які краще взагалі уникати.

Підведу підсумки. Робити дійсним код зовсім не обов’язково, але я настійно рекомендую це робити, тому що такий сайт буде легше індексуватися пошуковими системами (валідність HTML), швидше працювати, простіше редагуватися і викликати повагу з боку професіоналів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Votes, average: 5.00 out of 5)

Залишити коментар